Nazwa szkoły
Dane adresowe
Akademia Małych Geniuszy Przedszkole Niepubliczne i Punkt Przedszkolny adres: Poznań,ul.Dziurawcowa 4
Alternatywna Szkoła Podstawowa w Cieszynie adres: Stawowa 14
Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM adres: ul. Kamienna 4
Bursa Szkolna nr 4 w Elblągu adres: ul.Komeńskiego 37
Centrum Edukacyjne EDUGRODKÓW adres: Krakowska 31K
Chocianowski Ośrodek Kultury, Chocianów adres: Kościuszki 5
ddd adres: 423123412342
Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci adres: ul. Mickiewicza 8
Dom Wczasów Dziecięcych w Przemkowie adres: Leśna Góra 1
Dom Wczasów Dziecięcych w Przemkowie adres: Leśna Góra 1
Dziecięca Świetlica Środowiskowa w Kamiennej Górze adres: Jana Pawła II 19
Eco Club Dąbrówka adres: ul.Kolejowa 20c/4
Ekocentrum Towarzystwa Ochrony Przyrody i Krajobrazu TOPiK w Zgorzelcu adres: Warszawska 1/ pok.303
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie adres: os.Włókniarzy 10
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne przy Fundacji STRACHOTA we Wrocławiu adres: Miłoszycka 23-25
Europejskie Przedszkole Ekologiczne Baby City w Warszawie adres: Zielona 42
Fundacja Ekologiczna ZIELONA AKCJA - kordynator adres: Wrocławska 41
Fundacja Ekologiczna Ziemi Chojnickiej i Zaborskiej, Chojnice adres: Dworcowa 1
Fundacja Ekologiczna \"Zielona Akcja\", Legnica adres: Wrocławska 41
Fundacja Oświatowa \"Szkoła jak Dom\", Katowice adres: Witosa 18
Gdańskie Liceum Autonomiczne adres: Ul. Osiek 11/12
Gimnazjum adres: Słoneczna 27
Gimnazjum Ekologiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie adres: Lotnicza 5
Gimnazjum Gminne im.ks Zinka w Gietrzwałdzie adres: ul.Klonowa 1
Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów józefa Piłsudskiego w Kałuszynie adres: Pocztowa 4
Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Starczy adres: ul. Szkolna 44
Gimnazjum im. Adama Borysa adres: ul. Poznańska 47
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogroźcu adres: Sienkiewicza 7
Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim adres: ul. Działyńskich 14
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui adres: Ruja
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui adres: Ruja
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui adres: Ruja
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej adres: Ogrodowa1
Gimnazjum im. Jana Pawła II adres: Szkolna 4
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach adres: Zawierciańska 30
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nielubi adres: Nielubia
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie adres: Szkolna 6
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie adres: Szkolna 6
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Brzostku adres: Mysłowskiego 11
Gimnazjum im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie adres: Bysina 284
Gimnazjum im. Legionistów Józefa Piłsudskiego w Bydlinie adres: Legionów 32
Gimnazjum im. m Józefa Piłsudskiego w Psarach adres: ul.Szkolna 32
Gimnazjum im. M. Kopernika adres: ul. Brzozowa 6
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach adres: Zwycięstwa 7c
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie adres: Szkolna 1
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim adres: ul. Zamkowa 3
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Prochowicach adres: T. Kościuszki 2
Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie adres: Krakowska 1
Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta adres: 64-510 Wronki ul. Polna 5
Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach adres: Polna 5
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie adres: 29 Stycznia 29
Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu adres: Durąg 15
Gimnazjum im.J.M.Ossolińskiego adres: Wola Mielecka 406
Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickewicza w Reszlu adres: Chrobrego 5A
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczytnie adres: Kasprowicza 1
Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach adres: Sobieskiego 1
GIMNAZJUM NR 1 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO adres: UL. KUNICKIEGO 116
Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świetego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej adres: Raba Wyżna 65
Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach adres: Izdebki 362
Gimnazjum nr 1 w Raciborzu adres: Jana Kasprowicza 4
Gimnazjum Nr 1 w Złotoryi adres: Wilcza 41
Gimnazjum Nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej adres: Ul. Uprawna 9/17
Gimnazjum nr 13 im. Adama Chmielowskiego - św. Brata Alberta w Krakowie adres: Mackiewicza 15
Gimnazjum Nr 13 im. Huberta Wagnera w Olsztynie adres: ul. Jeziołowicza 2
Gimnazjum nr 16 z Odziałami Integracyjnymi im Marii Konopnickiej w Katowicach adres: Wojciecha 9
Gimnazjum nr 19 im. Z. Herberta we Wrocławiu adres: Dembowskiego 39
Gimnazjum nr 1w Boguszowie-Gorcach adres: Waryńskiego 10
Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie adres: ul. Sowińskiego 55
Gimnazjum nr 2 im. Bolesława Krzywoustego w Jeleniej Górze adres: Sudecka 53
Gimnazjum nr 2 im. Bolesława Krzywoustego w Jeleniej Górze adres: Sudecka 53
Gimnazjum nr 2 im. Bolesława Krzywoustego w Jeleniej Górze adres: Sudecka 53
Gimnazjum nr 2 im. Bolesława Krzywoustego w Jeleniej Górze adres: Sudecka 53
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Myslenicach adres: ul. Pardyaka 26
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie adres: Konarskiego 4
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie adres: Konarskiego 4
Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków adres: ul. Robotnicza 173
Gimnazjum Nr 2 im.Leona Kąkola adres: ul. Wolności 25
Gimnazjum nr 2 w Działdowie adres: ul. Sportowa1
Gimnazjum nr 2 w Skoczowie adres: Bielska 17
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im Cz. Miłosza w Raciborzu adres: Elżbiety 14
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły adres: Staszica 106
Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej w Warszawie adres: Afrykańska 11
Gimnazjum nr 23 w Olsztynie adres: ul. Bałtycka 4
Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu adres: Kraińskiego 1
Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu adres: Kraińskiego 1
Gimnazjum nr 3 im. Jóżefa Pukowca adres: Śląska 18a
Gimnazjum nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej adres: ul. Kościuszki 10
Gimnazjum nr 3 im. \"Przyjaciół Ziemi\" adres: ul. Powstańców 6
Gimnazjum nr 3 w Tychach im. Jana Pawła II adres: ul.Borowa 123
Gimnazjum Nr 4 im.Noblistów Polskich adres: ul.Karłowicza 33
Gimnazjum nr 4 w Elblągu adres: Korczaka 34
Gimnazjum nr 4 w Elblągu adres: Korczaka 34
Gimnazjum nr 44 w Krakowie im. Bohaterów Poległych w Krzesławicach adres: os. Na Stoku 34
Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawie adres: Deotymy 25/33
Gimnazjum nr 5 w Elblągu adres: Agrykola 6
Gimnazjum nr 5 w Elblągu adres: ul. Agrykola 6
Gimnazjum nr 5 w Legnicy adres: NULL
Gimnazjum nr 6 w Elblągu adres: ul. Rawska 3
Gimnazjum Nr 7 im. Ignacego Krasickiego w Olsztynie adres: ul.Żołnierska 39
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi Przy Łazienkach Królewskich adres: ul. Podchorążych 49
Gimnazjum Nr 72 im A.B Dobrowolskiego w Warszawie adres: Przybyszewskiego 45
Gimnazjum nr 72 im. A.B Dobrowskiego w Warszawie adres: Przybyszewskiego 45
Gimnazjum nr 9 im. M. Skłodowskiej - Curie adres: Al. Zwycięstwa 44
Gimnazjum nr.2 im. Obrońców Westerplatte adres: Wyszków ul. Sowińskiego 55
Gimnazjum nr1 im. Mikołaja Kopernika adres: ul.Ogrodowa 48
Gimnazjum nr1 im.Bolesława Chrobrego w Zgorzelcu adres: ul.Kościuszki 68
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika adres: ul. Powstańców Śląskich 24
Gimnazjum Publiczne nr 7 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu adres: Grodzka 71
Gimnazjum Publiczne w Gaworzycach adres: Szkolna 211
Gimnazjum Publiczne w Głuszycy adres: Grunwaldzka 37
Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej-Zdroju adres: Krynica 2
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu adres: Bielska 5
Gimnazjum w Czarnym Borze adres: Sportowa 44
Gimnazjum w Dłutowie adres: ul. Główna 9
Gimnazjum w Dłutowie adres: Główna 9
Gimnazjum w Łosiowie adres: Słowackiego 7
Gimnazjum w Miliczu adres: ul. Armii Krajowej 7
Gimnazjum w Miliczu adres: ul. Armii Krajowej 7
Gimnazjum w Okonku adres: Niepodległości 23 i 24
Gimnazjum w Okonku adres: Niepodległości 23 i 24
Gimnazjum w Tęgoborzy adres: Tęgoborze 6
Gimnazjum w Wygnanowie adres: Wygnanów 57
Gimnazjum w Zagrodnie adres: Zagrodno 135
Gimnazjum we Władysławowie adres: Kaliska 19
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza w Rybniku adres: ul. Sztolniowa 29 b
Gimnazjun im. Rycerstwa Polskiego w Bolkowie adres: Bolka 8b
Gminazjum w Brynku adres: Brynek, Park 8
Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji adres: ul. Lipowa 1
Gminne Przedszkole Jasia i Małgosi w Lipowcu adres: Lipowiec 15
Gminne Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim adres: Nowy Rynek 2
Gminne Przedszkole w Gromadce adres: 11 Listopada 62
Gminne Przedszkole w Mszanie adres: ul. 1 Maja 81
Gminne Przedszkole w Ropie adres: Ropa 478
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu adres: ul. Szkolna 9
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gromadce adres: Szkolna 9
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Krotoszycach adres: Piastowska 40A
Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie adres: Rynek 9
Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach adres: Paszowice 142
Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle adres: ul Akacjowa 27
Hafssa adres: NULL
I Liceum Ogolnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu adres: Jana Długosza 7
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego adres: ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11
I Prywatne Gimnazjum adres: ul. Tyrankiewiczów 11
II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku adres: ul. Sikorskiego 3
II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu adres: Piłsudskiego 29
II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu adres: Piłsudskiego 29
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu adres: ul. Jordana 4
Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 w Bartoszycach adres: ul. Bema 49
IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu adres: H. Sienkiewicza 4
Kidzcorner-W stumilowym lesie adres: ul. Ukryta 4
Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie adres: Kolegiacka 1
Liceum ogólnoksztalcące im.C.K.Norwida adres: ul. konstytucji 3 maja 26
Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Górze adres: Szkolna 1
Liceum ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie adres: ul.Konstytucji 3 maja 26
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej adres: Mickiewicza 13/15
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach adres: Marii Curie-Skłodowskiej 9
Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. B. Krzywoustego we Wrocławiu adres: Zaporoska 71
Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu adres: Wojrowicka 58
Liceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście nad Pilicą adres: Ogrodowa
Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc w Chełmie adres: Szpitalna 50
Miejska Szkoła Podstawowa w Jedlinie Zdroju adres: ul.Jana Pawła II 5
Miejska szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie adres: T. W. Wilsona 22
Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie adres: T. W. Wilsona 22
Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach adres: Radomska 1
Miejski Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu adres: ul. Dolne Młyny 60
Miejski Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu adres: ul. Dolne Młyny 60
Miejski Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum Samorządowe im. Jana Pawła II nr 3 w Bolesłwacu adres: Słowackiego 2
Miejski Zespół Szkół w Kłodzku adres: Sienkiewicza 61
Miejskie Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zielonce adres: Łukasińskiego 1/3
Miejskie Przedszkole adres: Jesionowa 33
Miejskie Przedszkole i Żłobek ,,Ekoludki\" adres: Kilińskiego 48
Miejskie Przedszkole i Żłobek ,,Ekoludki\" adres: Kilińskiego 48
Miejskie Przedszkole i Żłobek ,,Ekoludki\" w Ełku adres: Kilińskiego 48
Miejskie Przedszkole i Żłobek ,,Ekoludki\" w Ełku adres: Kilińskiego 48
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 w Gorzowie Wielkopolskim adres: ul. Śląska 42
Miejskie Przedszkole Nr 1 adres: ul.Wigury 7
Miejskie Przedszkole nr 13 adres: Słowackiego 8
Miejskie Przedszkole nr 13 im. \"Bajkowe Przedszkole\" w Zgierzu adres: ul. Słowackiego 8
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Legnicy adres: Wielkiej Niedźwiedzicy 14 a
Miejskie Przedszkole nr 16 adres: u. Żwirki i Wigury 32
Miejskie Przedszkole nr 2 adres: Łęczycka 4
Miejskie Przedszkole Nr 3 adres: ul. Rzemieślnicza 10
Miejskie Przedszkole nr 5 Ciechanów adres: Gwardii Ludowej 12
Miejskie Przedszkole nr 6 w Zgierzu adres: Gałczyńskiego 38
Miejskie Przedszkole Nr 7 w Legnicy adres: ul. Słubicka 1
Miejskie Przedszkole Nr 8 adres: ul. Góralska 23/25
Miejskie Przedszkole nr 99 w Katowicach adres: Józefa Płochy 6
Miejskie Przedszkole nr2 adres: Reymonta 1
Miejskie Przedszkole w Białej Piskiej adres: ul Moniuszki 7
Miejsko-Gminne Przedszkole Samorzadowe adres: ul. Szkolna 6
Międzynarodowe Miasteczko Edukacji Ekologicznej w Rogoźniku adres: Kościuszki 174
Młodziezowy Ośrodek Socjoterapii im. UNICEFw Walimiu adres: Nowa Kolonia 9
Młodziezowy Ośrodek Wychowawczy adres: Moniuszki 5
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kamionku Wielkim adres: Kamionek Wielki 82A
MZS im. Jana Pawła II adres: ul. Waryńskiego 22/26
Nadleśnictwo Rudka adres: Olendzka 31
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej w Świdnicy adres: ul. Kraszowicka 27
Niepubliczna Szkoła Podstawowa adres: Brus 59
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edukacja Niezależna Spółka z o.o. w Sieradzu adres: 98-200 Sieradz, ul.Sienkiewicza4
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia \"Żakus\" w Anielinach adres: Anieliny 30
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym adres: Daniłowo Duże 61
Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu adres: Królowej Jadwigi 41
Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka Katarzyna Kotecka w Biskupcu adres: Biskupiec
Niepubliczne Przedszkole Minilatki adres: ul. Rydla 3
Niepubliczne Przedszkole \"Akademia Skrzata\" w Brzegu adres: Lekarska 3
Niepubliczne Przedszkole \"Bajka\" w Krakowie adres: os. Urocze 6
Niepubliczne Przedszkole \"Bajkowy domek\" Małgorzata Pupek adres: ul. Kolejowa 6
Niepubliczne Przedszkole \"Ekoludki\" adres: ul. Grunwaldzka 638
Niepubliczne Przedszkole \"Pod Tęczą\" w Inowrocławiu adres: Łokietka 2
Niepubliczne Przedszkole \"Promyczek\" w Olsztynie adres: Kołobrzeska 27
Niepubliczne Przedszkole \"Tęcza\" w Bydgoszczy adres: Sułkowskiego 60a
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek adres: Wipsowo
Niepubliczny Zespół Szkół Specjalnych w Szczawnie Zdroju adres: Ogrodowa 5
Noworudzkie Stowarzyszenie PRO PUBLICO BONO adres: Rynek 1/1
nujvwnyr adres: NULL
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy adres: Perki Karpie 1
Ośrodek Szkolno_Wychowawczy nr 2 w Elblągu adres: Polna 8 a
Ośrodek Szkolno_Wychowawczy nr 2 w Elblągu adres: Polna 8 a
Placówki opiekuńczo-wychowawcze wsparcia dziennego (Świetlice Środowiskowe)na os. Kalinowym 18, os. Albertyńskim 36 i os. Wysokim 7 w Krakowie-Nowej Hucie adres: os. Wysokie 7
Polska Szkola w Letterkenny adres: Errigal College Windyhall
POWIATOWA BURSA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ adres: UL. ŚWIĘTOPEŁKA 1
POWIATOWA BURSA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ adres: ŚWIĘTOPEŁKA 1
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych adres: Nowa 1
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 adres: Żeromskiego 25
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. P. Włostowica adres: ul. Żeromskiego 25
Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum \"Salwator\" w Krakowie adres: Senatorska 39
Prywatne Gimnazjum ABiS adres: ul. Rzgowska 17 A
Prywatne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu adres: Młodych Techników 17
Przdszkole Nr 11 w Elblągu adres: ul. Kopernika 2
Przedszkole nr 5 adres: ul. M. Reja 2
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 21 adres: OS. STAWKI 43
Przedszkole 174 w Poznaniu adres: os. Jana III Sobieskiego 108
Przedszkole 2 \"U Jasia i Małgosi\" adres: Harcerstwa Polskiego 6a
Przedszkole 33 w Elblągu adres: Królewiecka 35
Przedszkole 366 adres: Hawajska 7
Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach adres: ul. Widokowa 2
Przedszkole Chechło adres: CHECHŁO UL. KLUCZEWSKA 56
Przedszkole Duszniki adres: ul. Broniewskiego 1
Przedszkole Ekologiczne EKOUDEK adres: Natolin 50
Przedszkole Gminne w Chotomowie adres: ul. Żeligowskiego 27
Przedszkole Miejski Nr 3 w Iławie adres: ul. Kościuszki 22A
Przedszkole Miejski nr 30 w Gorzowie Wielkopolskim adres: Taczaka 1a
Przedszkole Miejskie BAJKA adres: Powstańców Wlkp. 17
Przedszkole Miejskie im. Jana Brzechwy adres: Ogrodowa 20
Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im Misia Uszatka w Leginowie adres: Kwiatowa 80
Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im Misia Uszatka w Leginowie adres: Kwiatowa 80
Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Krasnala Hałbały adres: ul.MIckiewicza 11
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Kożuchowie adres: 22 Lipca 45
Przedszkole Miejskie nr 1 w Legionowie adres: ul. Olszankowa E
Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie adres: ul. Tczewska 11
Przedszkole Miejskie nr 1 w Piszu adres: ul. Gizewiusza 9
Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku adres: ul. Drzymały 9
Przedszkole Miejskie nr 10 adres: Przędzalniana 70
Przedszkole Miejskie nr 10 adres: Broniewskiego 6
Przedszkole Miejskie nr 10 w Olsztynie adres: Jagiellońska 8
Przedszkole Miejskie Nr 105 adres: Szamotulska 9
Przedszkole Miejskie nr 106 w Łodzi adres: Astronautów 17
Przedszkole Miejskie nr 109 z Oddziałmi Integracyjnymi adres: Jana 6
Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi adres: ul. Św. Jana 28
Przedszkole Miejskie Nr 12 adres: G. Daniłowskiego 2
Przedszkole Miejskie Nr 12 adres: G. Daniłowskiego 2
Przedszkole Miejskie Nr 12 im. Króla Maciusia adres: ul. Królowej Jadwigi 7
Przedszkole Miejskie nr 120 adres: Aleksandrowska 20a
Przedszkole Miejskie Nr 126 adres: ul. Broniewskiego 101/103
Przedszkole Miejskie nr 13 w Olsztynie adres: Wyspiańskiego 3
Przedszkole Miejskie nr 133 adres: Krzemieniecka 22b
Przedszkole Miejskie nr 138 w Łodzi adres: ul.Przędzalnianna 40
Przedszkole Miejskie Nr 14 w Olsztynie adres: ul. Kłosowa 23A
Przedszkole MIejskie Nr 15 adres: P.Skargi 75
Przedszkole MIejskie Nr 15 adres: P.Skargi 75
Przedszkole Miejskie nr 15 w Olsztynie adres: Boenigka 5
Przedszkole Miejskie nr 154 adres: ul. Przełajowa 21
Przedszkole Miejskie nr 165 adres: Hufcowa 14
Przedszkole Miejskie Nr 17 adres: Łódź ul. Kossaka 13
Przedszkole Miejskie nr 17 w Olsztynie adres: Pstrowskiego 17a
Przedszkole Miejskie nr 170 adres: Ks. J. Polpiełuszki 13a
Przedszkole Miejskie nr 170 adres: Ks. J. Polpiełuszki 13a
Przedszkole Miejskie nr 170 adres: Ks. J. Polpiełuszki 13a
Przedszkole Miejskie nr 170 adres: Ks. J. Polpiełuszki 13a
Przedszkole Miejskie nr 173 adres: al. Wyszyńskiego 62
Przedszkole Miejskie nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim adres: ul.Łużycka 8
Przedszkole Miejskie nr 19 w Olsztynie adres: Puszkina 16
Przedszkole Miejskie Nr 2 adres: Wołodyjowskiego 2
Przedszkole Miejskie nr 2 Integracyjne w Iławie adres: ul. Kasprowicza 3
Przedszkole Miejskie nr 2 w Olsztynie adres: Rybaki 26
Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie adres: Piłsudskiego 52a
Przedszkole Miejskie nr 200 adres: Zamknięta 1
Przedszkole Miejskie Nr 202 adres: Sędziowska
Przedszkole Miejskie Nr 208 adres: Gdańska 84
Przedszkole Miejskie nr 21 w Olsztynie adres: Bałtycka 151
Przedszkole Miejskie nr 21 w Olsztynie adres: Bałtycka 151
Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałem Integracyjnym w Łodzi adres: Batalionów Chłopskich 21
Przedszkole Miejskie nr 23 w Olsztynie adres: Wańkowicza 1a
Przedszkole Miejskie nr 24 w Olsztynie adres: ul. Żołnierska 37
Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim adres: ul. Długosza 34
Przedszkole Miejskie nr 3 im. Koszałka Opałka adres: ul. Zegrzyńska 71
Przedszkole Miejskie nr 31 im. Kubusia Puchatka adres: Chmielna 7
Przedszkole Miejskie nr 31 w Olsztynie adres: Wańkowicza 4
Przedszkole Miejskie nr 36 Integracyjne w Łodzi adres: Ceramicna 7/9
Przedszkole Miejskie nr 36 Integracyjne w Łodzi adres: Ceramiczna 7/9
Przedszkole Miejskie nr 37 w Olsztynie adres: Pana Tadeusza 12A
Przedszkole Miejskie nr 38 w Olsztynie adres: ul. Żołnierska 24
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie adres: Okopowa 16
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie adres: Okopowa 16
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Giżycku adres: ul. Jagiełły 3
Przedszkole Miejskie nr 40 w Olsztynie adres: Licznerskiego 2
Przedszkole Miejskie nr 5 w Dębicy adres: Łysogórska 23
Przedszkole Miejskie Nr 5 w Iławie adres: ul. Andersa 8a
Przedszkole Miejskie nr 55 adres: Al. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
Przedszkole Miejskie Nr 55 adres: Al. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 41
Przedszkole Miejskie nr 6 adres: NULL
Przedszkole Miejskie nr 6 adres: ul.Wiejska 3
Przedszkole Miejskie nr 6 w Legionowie adres: Broniewskiego 3
Przedszkole Miejskie nr 7 adres: ul. Husarska 18 A
Przedszkole Miejskie nr 7 \"Bajkowy Świat\" w Gorzowie Wielkopolskim adres: Głowackiego 4
Przedszkole Miejskie nr 7 \"Bajkowy Świat\" w Gorzowie Wielkopolskim adres: Głowackiego 4
Przedszkole Miejskie nr 8 adres: Zielona 21
Przedszkole Miejskie nr 81 adres: ul. Młynarska 38
Przedszkole Miejskie nr 9 w Legionowie adres: Królowej Jadwigi 11
Przedszkole Miejskie nr 9 w Legionowie adres: Królowej Jadwigi 11
Przedszkole Miejskie nr 9 w Legionowie adres: Królowej Jadwigi 11
Przedszkole Miejskie Nr 97 w Łodzi adres: ul gen. J. Bema 6
Przedszkole Miejskie nr 98 adres: Legionów 126
Przedszkole Miejskie nr12 w Olsztynie adres: Ul.Dworcowa24
Przedszkole Miejskie nr4 im. \"Chatka Przyjaciół Kubusia Puchatka\" w Iławie adres: Ul.Dąbrowskiego 17B
Przedszkole Miejskie w Barczewie adres: ul. Słowackiego 7
Przedszkole Miejskie w Chocianowie adres: ul. Wesoła 14
Przedszkole Miejskie w Górowie Iławeckim adres: ul. Sikorskiego 34
Przedszkole Miejskie w Lubawie adres: Rzepnikowskiego 9
Przedszkole Miejskie w Lubawie adres: Rzepnikowskiego 9
Przedszkole Miejskie w Szczawnie-Zdroju adres: ul. Ofiar Ktynia 4
Przedszkole Miejskie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Mieście Lubawskim adres: ul. Tysiąclecia 3
Przedszkole Miejskie \"Niezapominajka\" w Orzyszu adres: ul. 22 Lipca 4
Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu adres: ul Dopiewska11
Przedszkole Niepubliczne ,,BAJKA\'\' w Giżycku adres: Wodociągowa 15
Przedszkole Niepubliczne ,,Koralik\" w Giżycku adres: Giżycko ul. Daszyńskiego 14
Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia adres: ul. Igrzyskowa 8
Przedszkole Niepubliczne Jarzębinka w Warszawie adres: ul. Ruskowy Bród 27
Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka Anna Derencz w Olecku adres: ul. Wiejska 14A
Przedszkole Niepubliczne Leluki w Olsztynie adres: ul. Artyleryjska 1B
Przedszkole Niepubliczne Leluki w Olsztynie adres: ul. Artyleryjska 1B
Przedszkole Niepubliczne Nibylandia adres: ul.Łukasiewicza 8/41
Przedszkole Niepubliczne Nibylandia adres: ul.Łukasiewicza 8/41
Przedszkole Niepubliczne Skrzaty w Olsztynie adres: ul. Artyleryjska 33
Przedszkole Niepubliczne Smerfy w Olsztynie adres: ul.Jeziołowicza 21
Przedszkole Niepubliczne Smyk w Olecku adres: ul. Broniewskiego 9
Przedszkole Niepubliczne Zielona Nibylandia adres: Bolesławiec,ul.Matejiki 2
Przedszkole Niepubliczne \"Promyczek\" adres: ul. Kołobrezska 27
Przedszkole Niepubliczne \"Promyczek\" w Bydgoszczy adres: Komuny Paryskiej 9
Przedszkole Niepubliczne \"Tęcza\" w Bydgoszczy adres: Sułkowskiego 60a
Przedszkole Niepubliczne \"Złote Krople\" adres: ul. Dwa światy 4, Bielany Wrocławskie
PRZEDSZKOLE NR 1 W ORNECIE adres: ORNETA, UL. KOPERNIKA 4
Przedszkole nr 10 adres: 15 - go Grudnia 1 b
Przedszkole Nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi adres: Nowowiejska 80a
Przedszkole nr 12 adres: ul. Lechicka 45
Przedszkole nr 12 adres: ul. Lechicka 45
Przedszkole nr 121 \"Zielone Przedszkole\" adres: Tramwajowa 34
Przedszkole nr 121\"Zielone Przedszkole\" we Wrocławiu adres: Tramwajowa 34
Przedszkole nr 13 Elbląg adres: Kos.Gdyńskich 57
Przedszkole nr 13 w Raciborzu adres: Kochanowskiego 4
Przedszkole nr 17 w Elblągu adres: Karowa 30
Przedszkole nr 171 w Poznaniu adres: Podlaska 2
Przedszkole nr 171 w Poznaniu adres: Podlaska 2
Przedszkole Nr 180 adres: Niekłańska 40
Przedszkole nr 188 ,,Dębowe Ludki\" w Poznaniu adres: os. Dębina 15
Przedszkole nr 188 \"Dębowe Ludki\" w Poznaniu adres: Osiedle Dębina 15
Przedszkole nr 2 w Nidzicy adres: ul. 1 Maja 36
Przedszkole nr 2 \"Cztery Pory Roku\" w Kórniku adres: ul. Jeziorna 16
Przedszkole nr 2 \"Kraina Wesołej Zabawy\" adres: Ul. Noskowskiego 4
Przedszkole nr 21 adres: ul. Wiejska 6
Przedszkole nr 24 z Oddziałami Intergacyjnym i Specjalnym w Raciborzu adres: Bielska 2
Przedszkole nr 255 adres: Korotyńskiego 3
Przedszkole Nr 26 w Elblagu adres: Elbląg ul Bema 59
Przedszkole Nr 26 w Elblagu adres: Elbląg ul Bema 59
Przedszkole Nr 27 \"Skrzaty\" adres: ul. Dembowskiego 37
Przedszkole nr 29 adres: ul. Armii Ludowej 5a
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi adres: Rzeczna 3
Przedszkole nr 318 \"Zielony Zakątek\" w Warszawie adres: ul. Kochanowskiego 9a
Przedszkole nr 318 \"Zielony Zakątek\" w Warszawie adres: ul. Kochanowskiego 9a
Przedszkole Nr 32 z oddziałami integracyjnymi adres: ul.Przemysłowa 7
Przedszkole Nr 35 w Lublinie adres: Błekitna 5
Przedszkole Nr 385 adres: ZWM 10
Przedszkole nr 4 adres: ul. Kazimierza Wielkiego 4
Przedszkole nr 4 im. Jacka i Agatki adres: ul. Szczecińska 30
Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli adres: ul. Wańkowicza 72/1
Przedszkole nr 4 w Tarnobrzegu adres: Jana Tracza 2
Przedszkole nr 4 z Odziałami Integracyjnymi \"Słoneczko\" adres: ul. Kusocińskiego 11
Przedszkole Nr 401 adres: ul. Dembowskiego 9
Przedszkole nr 5 w Lidzbarku Warmińskim adres: Wolna 9
Przedszkole nr 57 adres: ul. Pustelnicka 35
Przedszkole nr 6 im Przyjaciół Kubusia Puchatka adres: Mikołajewicza 23
Przedszkole nr 6 \"Pod Zielonym Parasolem\" w Morągu adres: Pomorska 23
Przedszkole Nr 8 im. Janka Wędrowniczka adres: ul. Przemysłowa 12
Przedszkole Nr 8 w Elblągu adres: ul. Bema 9
Przedszkole nr 9 im. Bursztynek adres: ul. Tuwima 1
Przedszkole nr 9 \"Pod klonem\" adres: ul. 10 lutego 2
Przedszkole nr 92 adres: ul. Bardzka 5
Przedszkole nr1 adres: orneta
Przedszkole NR99 adres: ul. Inowrocławska 9
Przedszkole NR99 adres: ul. Inowrocławska 9
Przedszkole NR99 adres: ul. Inowrocławska 9
Przedszkole NR99 adres: ul. Inowrocławska 9
Przedszkole Publiczne nr 1 w Brzegu adres: Jana Pawła II 7
Przedszkole Publiczne Nr 1 \"Stokrotka\" w Mrągowie adres: ul. Brzozowa 7 A
Przedszkole Publiczne nr 10 adres: ul. Asnyka 6
Przedszkole Publiczne nr 10 w Brzegu adres: Ks. Makarskiego 5
Przedszkole Publiczne nr 19 w Głogowie,,Bajka\'\' adres: ul.Plutona3
Przedszkole Publiczne nr 19 w Głogowie,,Bajka\'\' adres: ul.Plutona3
Przedszkole Publiczne nr 19 w Jankowicach adres: ul.Kasztanowa 7
Przedszkole Publiczne Nr 2 Lewin Brzeski adres: Narutowicza 2
Przedszkole Publiczne nr 2 Lubawka adres: 58-420 Lubawka ul. Szymrychowska 15
Przedszkole Publiczne nr 2 w Bartoszycach adres: ul. Marksa 4
Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu adres: Ofiar Katynia 9
Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie adres: ul. Kościuszki 4
Przedszkole Publiczne nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim adres: os. Stawki 43 Ostrowiec Świętokrzyski
Przedszkole Publiczne nr 23 im. Juliana Tuwima w Opolu adres: ul. Konwalii 4
Przedszkole Publiczne Nr 3 im. Jana Brzechwy adres: ul. Strzelców Bytomskich 19
Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu adres: Zielona 23
Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu adres: Zielona 23
Przedszkole Publiczne nr 33 \"Karolinka\" adres: ul. Strzelecka 32
Przedszkole Publiczne NR 4 adres: NULL
Przedszkole Publiczne nr 4 w Brzegu adres: Chrobrego 37
Przedszkole Publiczne nr 4 w Skoczowie adres: Morcinka 20
Przedszkole Publiczne nr 4 z Grupą Integracyjną w Jaworze adres: Chopina 10
Przedszkole Publiczne nr 4 z Grupą Integracyjną w Jaworze adres: Chopina 10
Przedszkole Publiczne nr 41 w Szczecinie adres: MALCZEWSKIEGO 24
Przedszkole Publiczne nr 5 adres: Strzelce Opolskie
Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu adres: Boh. Monte Cassino 1
Przedszkole Publiczne nr 6 im. Jana Brzechwy w Brzegu adres: Wysoka 1
Przedszkole Publiczne nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim adres: os. Słoneczne
Przedszkole Publiczne Nr 8 adres: ul. K. Wyszyńskiego 6
Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży adres: ul.Studencka 13
Przedszkole Publiczne Nr 9 adres: 47-100 Strzelce Opolskie ul. K. Wyszyńskiego 12
Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach adres: ul. Nad Łyną 5a
Przedszkole Publiczne w Bystrej adres: Bystra401
Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach wraz z oddziałami zamiejscowymi w Błotnicy Strzeleckiej i Warmątowicach adres: ul.Strzelecka
Przedszkole Publiczne w Łęgajnach adres: Olsztyńska 8
Przedszkole Publiczne w Tuchowie adres: ul. Szpitalna 2
Przedszkole Samorzadowe nr 1 w Gołdapi adres: ul. Jaćwieska 17
Przedszkole Samorządowe ,,Baśniowa Kraina\" w Tłuszczu adres: Ul. Mickiewicza 7
Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Janusza Korczaka w Trzebini adres: Kościuszki 2
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Małdytach adres: B. Prusa 10
Przedszkole Samorządowe nr 176 im. Marii Konopnickiej w Krakowie adres: Aleksandry 15
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka w Ciechocinku adres: Wierzbowa 10
Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Bolkowie adres: Sienkiewicza 39
Przedszkole Samorządowe nr 3 adres: Niepodległości 7
Przedszkole Samorządowe nr 33 \"Na Piaskach\" w Krakowie adres: Rżącka 1
Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Jana Brzechwy w Zelowie adres: Żeromskiego 4/10
Przedszkole Samorządowe nr 68 im. Janusza Korczaka w Białymstoku adres: Mieszka 19
Przedszkole Samorządowe Osielec adres: Osielec
Przedszkole Samorządowe w Dobrocinie adres: Dobrocin 49a
Przedszkole Samorządowe w Dywitach adres: ul. Jana Pawła II 6
Przedszkole Samorządowe w Rosnówku oraz Oddział Zewnętrzny w Szreniawie. adres: 1 Maja 39
Przedszkole Samorządowe \"Jarzębinka\" adres: ul. Łabiszyńska 23
Przedszkole Samorządowe \"Jarzębinka\" w Brzozie adres: ul. Łabiszyńska 23
Przedszkole Samorządowe \"Stokrotka\" adres: Nowa Wieś Wielka
Przedszkole w Bartągu adres: Bartąg 18
Przedszkole w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku adres: ul. Jagiełły 15
Przedszkole Wojskowe w Bemowie Piskim adres: ul. Przedszkolaków 93
Przedszkole z Grupami Integracyjnymi nr 15 w Elblągu adres: Kpt. Diaczenki 24
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku adres: Ul. Zielona 1
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku adres: Ul. Zielona 1
Przedszkole \"Pod Wesołą Chmurką\" w Tarnowie Podgórnym adres: ul. 27 Grudnia 10
Przedszkole \"Pod Złotym Promykiem\" adres: ul. Suwalska 15
PrzedszkoleNr 15 adres: ul:Chudoby4a
Przemkowski Ośrodek Kultury adres: Głogowska 17
Przeszkole Publiczne Nr 22 \"Bajkowa Rodzina\" adres: ul.ks.J.Popiełuszki 19
PSP 37 im. Stanisława Staszica adres: ul.Dunikowskiego 39
Publiczna Szkoła Podstawowa 34 w Radomiu adres: Miła 18
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej nr 30 w Wałbrzychu adres: ul. Chałubińskiego 13
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej nr 30 w Wałbrzychu adres: ul. Chałubińskiego 13
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\" adres: ul. Wrzosowa 42
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszewskiego w Prószkowie adres: Szkolna 6
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Gnojnej adres: Gnojna 119
Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Klwatce adres: Klwatka 31
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Łążku Ordynackim adres: Łążek Ordynacki 205
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie adres: Spacerowa 2
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach adres: Jaroszki 21
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wójcicach adres: Główna 87
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jugowicach adres: Główna 34
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jugowicach adres: Główna 34
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jugowicach adres: Główna 34
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie adres: RUNOWO 55
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Kraszewie adres: Kraszewo 2
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. dra B. Domańskiego w Zakrzewie adres: 29 styczynia 29
Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej i Gimnazjum w Kamionnej adres: Kamionna 263
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach adres: Główna 24
Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach adres: Trąbki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł.St Reymonta w Wysokiej adres: Wysoka 16a
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Mokrzyskach adres: Wiślana 47
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach adres: 1 Maja 6
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pionkach adres: Pionki ul. 15 Stycznia 3
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, im. St. Jachowicza w Bochni adres: ul. Biała 2; 32-700 Bochnia
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu adres: Hirszfelda 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu adres: Ludwika Hirszfelda 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 adres: 1 MAJA 105
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 w Wałbrzychu adres: 1 Maja 105
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18 w Wałbrzychu adres: Grodzka 71
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w Pionkach adres: Kochanowskiego 14
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wałbrzychu adres: Gen. Andersa 8
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Wałbrzychu adres: Gen. Grota Roweckiego 8
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu adres: Grodzka 71
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gwarków Dolnośląskich w Wałbrzychu adres: 11 Listopada 75
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Wałbrzychu adres: Andrzeja Struga 3
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu adres: al. Wyzwolenia 43, 58-300 Wałbrzych
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II adres: ul. Trzebnicka 33
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich adres: ul. Trzebnicka 33
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie adres: ul. G. Morcinka 2
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 im. Armii Krajowej w Wałbrzychu adres: Chałubińskiego 13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Gustawa Morcinka w Wałbrzychu adres: Osiedle Górnicze 19a
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu adres: Kolberga 5
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie adres: M. Konopnickiej 5
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu adres: Robotnicza 22
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni adres: Jakubowskiego 12
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu adres: Sandomierska 19
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Michałowicach adres: Michałowice 18
Publiczna Szkoła Podstawowa w Baryczy adres: Barycz Kolonia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogucinie adres: Bogucin
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brynicy adres: Powstańców Śląskich 47
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czajowicach adres: Czajowice 82
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czepielowicach adres: Czepielowice 31
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czepielowicach adres: Czepielowice 31
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej adres: Poziomkowa 5
Publiczna Szkoła Podstawowa w Klęczkowie adres: Klęczkowo 13
Publiczna Szkoła Podstawowa W Kłębowie adres: Kłębowo 7
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopicach adres: Kopice 32
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipie adres: Lipa 64
Publiczna Szkoła Podstawowa w Losiowie adres: Łosiów, ul.Słowackiego 9
Publiczna Szkoła Podstawowa w Purdzie adres: Purda 12
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie adres: Leśna 1
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach adres: Wielisławice
Publiczna szkoła Podstawowa w Wierzbowej adres: Wierzbowa 19
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydmusach adres: Wydmusy 117
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysocku adres: Wysocko 20
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysokiej im. Wł. St. Reymonta adres: Wysoka 16a
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaborowie adres: Zaborów 40
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM IM. JANA III SOBIESKIEGO W PILSZCZU STOWARZYSZENIA NA RZECZ EDUKACJI I KULTURY W PILSZCZU adres: PILSZCZ, OWSIANA 3
Publiczna Szkoła Podstawowoa w Słupicy adres: Słupica 84
Publiczne Gimnazjum w Walimiu adres: Boczna 8
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej adres: Głogowska 19a
Publiczne Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Wąsoszu adres: Zacisze 10
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II adres: Parznice 53
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gidlach adres: Szkolna 7
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Winsku adres: Nowa 2
Publiczne Gimnazjum im. ks. Hugo Kwiotka w Prószkowie adres: Szkolna 6
Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Patrzyka w Lipinikach adres: Lipiniki 48a
Publiczne Gimnazjum im. ks. Wojciecha Borowiusza w Cmolasie adres: Cmolas 269 A
Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego adres: ul. Wodna 2
Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego adres: ul. Wodna 2
Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego adres: ul. Wodna 2
Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie adres: Leśna 1
Publiczne Gimnazjum im. Św.Jadwigi Królowej w Krygu adres: Kryg
Publiczne Gimnazjum im.Mikołaja Kopernika w Burzeninie adres: ul.Polna 5
Publiczne Gimnazjum im.mjr.AK Mariana Bąka w Sydole adres: Sydół 64
Publiczne Gimnazjum nr 1 adres: ul Oławska 2
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników Polskich w Aleksandrowie Kujawskim adres: Długa 8
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników Polskich w Aleksandrowie Kujawskim adres: Długa 8
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Jelczu-Laskowicach adres: Szkolna 1
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu adres: Limanowskiego 12
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Pionkach adres: Słowackiego 4
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Czesława Niemena adres: ul. Kozielska 34
Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Bojanowie adres: Szkolna 8
Publiczne Gimnazjum nr 3 adres: Boh. Monte CAssino 14
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Wałbrzychu adres: Piotra Skargi 49
Publiczne Gimnazjum nr 4 adres: ul. 1 go Maja 105
Publiczne Gimnazjum nr1 adres: Strzelce Opolskie ul. Sosnowa 3
Publiczne Gimnazjum Samorządowe w Kazimierzy Wielkiej adres: Szkolna 22
Publiczne Gimnazjum w Burkacie adres: Burkat 46
Publiczne Gimnazjum w Burkacie adres: Burkat 46
Publiczne Gimnazjum w Kamionnej adres: Kamionna 263
Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich adres: ul. Witosa 6
Publiczne Gimnazjum w Kruszewie adres: Kruszew 57b
Publiczne Gimnazjum w Pławnie adres: Przedborska 4
Publiczne Gimnazjum w Popielawach adres: Popielawy 118
Publiczne Gimnazjum w Zbójnie adres: NULL
Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Pionkach adres: Leśna 1
Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr2 im.Adama Mickiewicza adres: ul.Słowackiego 4
Publiczne Przedszkole nr 1 w Pionkach adres: Żeromskiego 8
Publiczne Przedszkole nr 1 w Rydułtowach adres: ul.Kochanowskiego 25
Publiczne Przedszkole nr 21 im Ekoludek przy ZSP nr1 w Kaliszu adres: ul Wykopaliskowa45
Publiczne Przedszkole nr 3 w Kożuchowie adres: Górska 17
Publiczne Przedszkole nr 3 w Zduńskiej Woli adres: ul. Szadkowska 22a
Publiczne Przedszkole NR 3 z ODDZ. INTEGRACYJNYMI adres: ul. Głowaczowska 45
Publiczne Przedszkole nr 6 im. Jana Brzechwy adres: ul. Piastów 6
Publiczne Przedszkole nr 6 im. Jana Brzechwy adres: ul. Piastów 6
Publiczne Przedszkole nr 6 \"Stokrotka\" adres: ul.Tysiąclecia 9
Publiczne Przedszkole nr 7 Integracyjne w Brzegu adres: Gaj 1
Publiczne Przedszkole nr 7 \"Pod Zielonym Semaforem\" adres: ul. Kałużewskiego 1D
Publiczne Przedszkole w Gaworzycach adres: Dworcowa 191
Publiczne Przedszkole w Ołpinach adres: Ołpiny 89
Publiczne Przedszkole w Skorogoszczy adres: Słowackiego 1
Publiczne Przedszkole w Szerzynach adres: Szerzyny 295
Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach Wielkich Oddział Przedszkolny w Czeskiej Wsi adres: Czeska Wieś
Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przylesiu adres: Przylesie 135b
Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przylesiu adres: Przylesie 135b
Rudnowski Ośrodek Kultury adres: Ścinawska 21
Salezjański Zespół Szkół Publicznych adres: ul. Kruczkowskiego 31
Samorzadowe Przedszkole Nr 83 adres: ul. Lekarska 5
Samorzadowe Przedszkole Publiczne Nr 4 adres: ul. Robotnicza13a
Samorządowe Centrum Edukacji w Radwanicach adres: Sportowa 10
Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Gołdapi adres: Kościuszki 30
Samorządowe Gimnazjum w Kożuchowie adres: Anny Haller 1
Samorządowe Przedszkole Nr 1 z gr.integracyjna im. Kubusia Puchatka adres: Węgorzewo ul.Jasna 12
Samorządowe Przedszkole nr 107 w Krakowie adres: os. Słoneczne 10
Samorządowe Przedszkole nr 114 im. H. Ch. Andersena w Krakowie adres: Stradomska 12a
Samorządowe Przedszkole nr 2 w Węgorzewie adres: ul. Portowa 6
Samorządowe Przedszkole nr 22 w Krakowie adres: Przykopy 10
Samorządowe Przedszkole Nr 83 w Krakowie adres: ul. Lekarska 5
Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3 adres: ul. Podgórze 26
Samorządowe Przedszkole w Gorzycach adres: Ul Edukacji Narodowej 3
Samorządowe Przedszkole w Grzegorzowicach adres: Powstańców Śląskich 32
Samorządowe Przedszkole w Raciechowicach z siedzibą w Czasławiu adres: Czasław 105
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 182 w Krakowie adres: os Dywizjonu 303 12
Schronisko dla Nieletnich Warszawa - Okęcie adres: ul. Pawła Lipowczana 3
SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu adres: ul.Szkolna 1
SP Nr 2 adres: Reja 15
SP35 IM.KS.FR.BLACHNICKIEGO adres: UL.ŚLĄSKA 14
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Grodkowie adres: Krakowska 31
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzegu Dolnym adres: 1 Maja 21
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lidzbarku Warmińskim adres: Szkolna 3
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie adres: Olsztyńska 9a
Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy w Miłakowie adres: Olsztyńska 9a
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie adres: Skawina ul. Żwirki i Wigury 9
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie adres: Szymanowo 2
Społecne Gimnazjum nr 7 im. J. Słowackiego STO w Krakowie adres: Stradomska 10
Społeczna Szkoła im. Jana Pawła II w Niepoględziu adres: Niepoględzie 19
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwarzystwa Oświatowego w Legionowie adres: ul. Targowa 22
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 Milanówku adres: ul.Fiderkiewicza 41
Społeczny Zespół Przedszkolno ? Szkolny 101 w Olsztynie adres: Mroza 25
Stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna w Bielsku-Białej adres: Nadbrzeżna 12
Stowarzyszenie Edukator w Łomży, Szkoła Podstawowa w Spytkowie adres: Spytkowo 41
Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Radlinie adres: Mariacka 9
Stowarzyszenie LGD \"Wrzosowa Kraina\", Chocianów adres: Wesoła 12b
Stowarzyszenie Środowisko i My w Krakowie adres: Lea 53/63
Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum adres: ul. Mieszka I 61 C
Szkola Podstawowa im Jana Pawła II adres: Gierałtów 47
Szkola Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach adres: Strażacka 11
Szkola Podstawowa nr 3 w Głuszycy adres: Kolejowa 8
SZKOLA PODSTAWOWA NR 7 IM. A.MICKIEWICZA W GLIWICACH adres: TARNOGÓRSKA 59
Szkola Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach adres: Szkolna 29
Szkoła Podstawowa w Świętej adres: Święta 40
Szkoła Jakub Wardyga 44 adres: NULL
szkoła podstawowa adres: NULL
Szkoła Podstawowa adres: Petrykozy 59
Szkoła Podstawowa adres: Mielenko Drawskie 47
Szkoła Podstawowa adres: Krusze
SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANUSZA KORCZAKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM adres: TYSIĄCLECIA 33
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej adres: Ogrodowa 1
Szkoła Podstawowa nr 13 adres: Elsnera 25
Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Wińsku adres: Nowa 2
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie adres: Poskwitów 92
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie adres: Poskwitów 92
Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach adres: Mikołajowice 168
Szkoła Podstawowa im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Krzywej adres: Krzywa 52
Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Ponikach adres: Poniki 2
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach adres: Wielkie Drogi
Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Nowogrodźcu adres: ul. Sienkiewicza 8
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie adres: Jaślików31
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Igołomi adres: Igołomia 252
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy adres: ul. Kościuszki 11
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w Uniejowie adres: Kościelnicka 26-28
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach adres: ul. Węgorzewska 16
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w Raszynie adres: Szkolna 2
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie adres: Brochów 27
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie adres: Brochów 27
Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Bemowie Piskim adres: ul. Bema
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach adres: Siedlce 29
Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie adres: Szkolna 1
Szkoła Podstawowa im. J. Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej adres: Arki Bożka 5
Szkoła Podstawowa im. J.P.II adres: Nętno 38
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach adres: Wojciechy 66
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku adres: Lubelska 115
Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Woli Zabierzowskiej adres: Wola Zabierzowska 1
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Braciejówce adres: Braciejówka 60
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach. Szkoła Filialna w Koszewie adres: Koszewo 48
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzni adres: Jaworznia 93
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzni adres: Jaworznia 93
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach adres: Zawierciańska 30
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łęgajnach adres: Ogrodowa 7
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Swoszowej adres: Swoszowa 170
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach adres: Śledziejowice 203
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim adres: Pogalewo Wielkie 12
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach adres: Lipinki 7
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie adres: Wolności 42
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach adres: Warnice
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie adres: Lipowo 16
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaroszówce adres: Jaroszówka 59
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Więcborku adres: Wyzwolenia
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Matysówce adres: Matysówka 55
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie adres: Rumian 12
Szkoła Podstawowa im. L. Kruczkowskiego w Ryczówku adres: Ryczówek, ul. Dolna 12
Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Ryczówku adres: Dolna 12
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kalinowie adres: ul. Kajki 1
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wierzchosławicach adres: Wierzchosłąwice 19
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Buczynie adres: Buczyna 17
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu adres: Hartowiec 40
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi adres: Stara Wieś 17
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Świętej adres: Święta 40
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie adres: Osiedlowa 5
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie adres: Osiedlowa 5
Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewsiej w Barcikowie adres: Barcikowo
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Nowych Świerczynach adres: Nowe Świerczyny
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jasiennej adres: Jasienna 207
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Milówce adres: Dworcowa 3
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku adres: ul. Szpitalna 6
Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego \"Hubala\" adres: Ul. ks. Wł. Skonieckiego nr 8
Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Drawsku Pomorskim adres: ul. Obrońców Weterplatte 13
Szkoła podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kacwinie adres: Jana Pawła II 41
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu adres: Kolejowa 18
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie adres: Złotowo 66
Szkoła Podstawowa im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Skarżynie adres: Skarżyn 19
Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlcinie adres: Siedlęcin, Kościelna 5
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bolesławiu adres: ul. Główna 96
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie adres: ul.Pułanek 4
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance adres: Długa 19
Szkoła Podstawowa im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku adres: Tadeusza Kościuszki 21
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich adres: Mrozy Wielkie 12
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich adres: Mrozy Wielkie 12
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzozowie adres: Rzozów 90
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Karczycach adres: Karczyce 12
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Łężanach adres: Tadeusza Kościuszki 2
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki adres: Koniusza 19
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki adres: Koniusza 19
Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Kwaśniowie Dolnym adres: ul. Basztow 2
Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Gromniku adres: W. Witosa 4
Szkoła Podstawowa im. W.S. Reymonta w Pogwizdowie adres: Wiadrów 38
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce adres: Rudka 163
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym adres: Borek Stary 67
Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej adres: Nawodna 93
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie-Grabowie adres: Waśniewo-Grabowo 4
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich adres: Babięty Wielkie
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Osieku adres: Osiek 124
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Osieku adres: Osiek 124
Szkoła Podstawowa im.ks.A.Tyczyńskiego w Albigowej adres: Albigowa 489
Szkoła Podstawowa im.ks.K.Wróblewskiego w Gwiździnach adres: Gwiździny
Szkoła Podstawowa im.Mariusza Zaruskiego adres: ul. Przebendowskiego 27
Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Jonkowie adres: ul.ks.J.Hanowskiego
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie adres: Mościckiego 177 A
SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 8 W SIERADZU adres: UL. SZLACHECKA 11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. JULIUSZ SŁOWACKIEGO adres: UL. H. SIENKIEWICZA 8
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie adres: Żołnierzy AK 21
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim adres: ul. Jagiellońska 3
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu adres: ul. Robotnicza 23
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu adres: Jana Kantego 5
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu adres: ul. dr Wł. Klementowskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie adres: Wojska Polskiego 6
Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuszycy Górnej adres: Kłodzka 103
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze adres: Plac Kościelny 1
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju adres: Piłsudskiego 91
Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie adres: Moniuszki 10
Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach adres: ul. Zamokowa
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu adres: ul. Mariacka 28
Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi im.Kazimierza Promyka adres: ul. Pułaskiego 22/24
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi adres: ul. Cecylii 30
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Gołdapi adres: Szkolna 4
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Kopernika adres: Andromedy 62
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Romana \"Sybiraka\" Sanguszki w Tarnowie adres: Niedomicka 20
Szkoła Podstawowa nr 109 w Krakowie adres: Mackiewicza 15
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej adres: ul. Hufcowa 20 a
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu adres: ul.Sobieskiego 5/7
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Elblągu im. Kornela Makuszyńskiego adres: Korczaka 34
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im K. Makuszyńskiego w Białymstoku adres: Poleska 27
Szkoła Podstawowa nr 114 w Krakowie im. Arkadego Fiedlera adres: Łąkowa 31
Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. B. Orlińskiego we Wrocławiu adres: Bulwar Ikara 19
Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu adres: Zajchowskiego 12
Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie adres: Gomółki 43
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie adres: Gomółki 43
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi adres: ul. Centralna
Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie adres: ul. Puszkina 11
Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie adres: ul. Puszkina 11
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki adres: al.Warszawska 94
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki adres: al.Warszawska 94
Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu adres: ul.Mielczarskiego 45
Szkoła Podstawowa nr 14 w Głogowie adres: ul. Królewska 12
Szkoła Podstawowa Nr 141im.majora Henryka Sucharskiego adres: ul. Szaserów 117
Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte adres: ul. Tatrzańska 69a
Szkoła Podstawowa nr 15 w Kaliszu adres: ul. Wykopaliskowa 45
Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie adres: Kętrzyńskiego 10
Szkoła Podstawowa nr 16 im. J.Wybickiego w Elblągu adres: Sadowa 2
Szkoła Podstawowa nr 166 adres: ul. Szamotulska 1/7
Szkoła Podstawowa nr 17 w Gorzowie Wielkopolskim adres: ul. Warszawska 19
Szkoła Podstawowa nr 170 adres: Miedziana 1/3
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla adres: ul. Pomorska 27
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Franciszka II Rakoczego w Elblągu adres: Węgrowska 1
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu adres: Przyjaciół Żołnierza 1
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie adres: Żytnia 71
Szkoła Podstawowa nr 19 im.Bohaterów Westerplatte w Elblagu adres: Urocza 4
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima adres: ul. Elsnera 8
Szkoła Podstawowa nr 2 adres: ul. Głogowska 50
Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I stopnia w Miliczu adres: Kopernika 18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach adres: Żeromskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu adres: Gizewiusza 8
Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie adres: Skrzyszów 147A
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście adres: Gdańska 13
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi adres: ul. NMP 22-24
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dra Władysława Szafera w Wapnicy adres: Jodłowa 3
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie adres: Strzelców 5a
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie adres: Rybna 3a
Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie adres: Aleja Wolności 74
Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuszycy adres: Sienkiewicza 53
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie adres: 22 Lipca 12
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie adres: 22 Lipca 12
Szkoła Podstawowa nr 2 w Legnicy adres: Głogowska 50
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śląskich adres: ul. Wyszyńskiego 24
Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie adres: ul. Kościuszki 70
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osobnicy adres: Osobnica 389
Szkoła Podstawowa nr 2 w Przemkowie adres: Rybna 3a
Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie adres: Kamieńskiego 12
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sanoku adres: Sanok, ul. Rymanowska 17
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce adres: Powstańców 3
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bolesławcu adres: Bankowa 8
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce adres: Wróblewskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu adres: Narutowicza 21
Szkoła Podstawowa nr 225 im. J. Gardeckiego w Warszawie adres: Brożka 15
Szkoła Podstawowa Nr 23 adres: ul. Słoneczna 14
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej adres: ul. Aleksandry 17
Szkoła Podstawowa nr 29 adres: Przędzalniana 70
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie adres: Iwaszkiewicza 44
Szkoła Podstawowa nr 3 adres: 55-200 oława ul. Zwierzyniec Duży 23
Szkoła Podstawowa nr 3 adres: Kochanowskiego 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 adres: UL. ŚWIDNICKA 53
Szkoła Podstawowa nr 3 adres: ul. Ceramiczna 5
SzkoŁa Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej adres: ul. Ceramiczna 5
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie adres: Lenartowicza 1
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie adres: Królowej Jadwigi 9
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi adres: Wilcza 41
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konponickiej w Reszlu adres: M. Konopnickiej 2
Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr Henryka Sucharskiego w Sępólnie Krajeńskim adres: Szkolna 1
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich adres: Plac Mieszka I 22
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu adres: Bolesława Chrobrego 15
Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej adres: na Orawie 523
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Środzie Śląskiej adres: Górna 1
Szkoła Podstawowa nr 3 im.J.Korczaka w Zielonce adres: ul. Wilsona 34/36
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim adres: Ul. Lipowa 17 a
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej adres: Lipnica Mała 512
Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku adres: Ul. Kolejowa 33
Szkoła Podstawowa nr 3 w Oławie adres: Zwierzyniec Duży 23
Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu- Brzeziu adres: Myśliwca 16
Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu adres: ul. Kochanowskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 30 adres: ul. Nałkowskich 110
Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie adres: Barcelońska 8
Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie adres: ul. Wiecherta 14
Szkoła Podstawowa nr 34 w Olsztynie adres: ul. Herdera 4
Szkoła Podstawowa Nr 38 im. Bractwa Kurkowego adres: ul.Fr.Nullo 23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 adres: ALEJA WYZWOLENIA 3
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie adres: ul. Żeromskiego 53
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu adres: Mikołaja Brody 12
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Kiczycach adres: Długa 52
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku adres: Profesora Władysława Szafera 2
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego adres: ul. im. Stanisława Wyspiańskiego 5
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu adres: ul.Kajki 2
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Rafała Kalinowskiego w Zawoi Przysłop adres: Zawoja 886
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego adres: ul. Piastowska 3
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojsk Ochrony Pogranicz adres: ul.Sienkiewicza 6
Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu adres: Ul. Mickiewicza 41
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu adres: Żeromskiego 4
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie adres: Waryńskiego 50
Szkoła Podstawowa Nr 41 adres: Cyryla i Metodego 44
Szkoła Podstawowa Nr 41 im. Maksymiliana Golisza adres: ul. Cyryla i Metodego 44
Szkoła Podstawowa NR 43 adres: ul. Stroma 16
Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie adres: ul. Myślenicka 112
Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie adres: ul. Myślenicka 112
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach adres: Wicka Rogali 18
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego adres: ul. Wicka Rogali 18
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego adres: ul. Wicka Rogali 18
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku adres: Ełk, ul. św. M.M.Kolbego 11
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Partzanckiej Brygady \"Grunwald\" w Oławie adres: Kamienna 8
Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze adres: Jawor
Szkoła Podstawowa nr 54 adres: Wróbla 5
Szkoła Podstawowa nr 56 adres: ul. Turoszowska 10
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika adres: ul. Skarpowa 3
Szkoła Podstawowa nr 6 adres: Tadeusza Kościuszki 18
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie adres: Konarskiego 13
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini adres: os. Gaj 39
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini adres: os. Gaj 39
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Pierśćcu adres: Jerzego Tomanka 8
Szkoła Podstawowa nr 6 w Boguszowie Gorcach adres: ul. Bema 1 lub Kopernika 7 (siedziba dyrekscji) , 58-370 Boguszów-Gorce
Szkoła Podstawowa nr 6 w Mysłowicach adres: Gen. Jerzego Ziętka 116
Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu adres: ul. Mickiewicza 86
Szkoła Podstawowa nr 61 adres: ul. Okólna 183
Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie adres: Popławskiego 17
Szkoła Podstawowa nr 62 im. kom. porucz. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie adres: Ćwikłowa 1
Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. Andersena w Łodzi adres: ul. Anczyca 6
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej adres: ul.Zielona 5
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej adres: ul.Zielona 5
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Legnicy adres: Polarna 1
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie adres: Al. Przyjaciół 42
Szkoła Podstawowa nr 7 w Głogowie adres: Daszyńskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 70 adres: ul. Rewolucji 1905 r. nr 22
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku adres: Gen. de Gaulle\'a 91
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu adres: Swoboda 53
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie adres: ul. Chemiczna 9
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie adres: uM. Dąbrowskiej 6
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie adres: ul. Zamenhofa 14
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie adres: Zamenhofa 14
Szkoła Podstawowa Nr. 44 im. prof. Jana Molla adres: ul. Kusocińskiego 100
Szkoła Podstawowa nr.1 im.M. Kopernika adres: ul. Gen.J.Bema 12
Szkoła Podstawowa nr1 im. K. Makuszyńskiego adres: ul. Limanowskiego 10
Szkoła Podstawowa nr14 im.ks. G.Piramowicza w Gdańsku adres: ul.Kartuska 126a
Szkoła Podstawowa nr14 im.ks. G.Piramowicza w Gdańsku adres: ul.Kartuska 126a
Szkoła Podstawowa nr2 w Górowie Iławeckim adres: Szkolna 4
Szkoła Podstawowa nr3 w Gołdapi, im. T. Kościuszki adres: ul.Kościuszki25
Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Gromadce adres: Sikorskiego 19
Szkoła Podstawowa przy ZSP nr 3 adres: ul.Oświęcimska 39
Szkoła Podstawowa Publiczna im. Wł. Reymonta w Wysokiej adres: Wysoka 1
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie adres: Królewska 5
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie adres: Królewska 5
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie adres: Królewska 5
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie adres: Królewska 5
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gminazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie adres: Królewska 5
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi \"Nasze Dzieci\" w Przyczynie Górnej adres: Przyczyna Górna 22
Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym adres: Annopole Stare 5a
Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich adres: Babięty Wielkie 31
Szkoła Podstawowa w Białutach adres: Białuty 1
Szkoła Podstawowa w Biedaszkach adres: Biedaszki 11
Szkoła Podstawowa w Boguchwałach Filia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłakowie adres: Boguchwały 47
Szkoła Podstawowa w Brzezówce adres: Brzezówka 111
Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Przedborowej adres: H. Pobożnego 1
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej adres: Bystrzyca Górna 64
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej adres: Bystrzyca Górna 64
Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach adres: Chwalibożyce 1c
Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze adres: XXX Lecia PRL 19
Szkoła Podstawowa w Cześnikach adres: Cześniki 125
Szkoła Podstawowa w Czrnym Borze adres: XXX-lecia PRL 19
Szkoła Podstawowa w Czuryłach adres: Czuryły
Szkoła Podstawowa w Długiem adres: 321
Szkoła Podstawowa w Dobromierzu adres: Podgórna
Szkoła Podstawowa w Dubeninkach adres: ul. Szkolna 1
Szkoła Podstawowa w Farynach adres: Faryny 61A
Szkoła Podstawowa w Goszczynie adres: Goszczyna 28
Szkoła Podstawowa w Górkach adres: Górki 17
Szkoła Podstawowa w Hejdyku adres: Hejdyk 8
Szkoła Podstawowa w Jabłonowie adres: Żagańska 65
Szkoła Podstawowa w Janislawicach adres: Janisławice 49
Szkoła Podstawowa w Jastrzębi adres: Jastrzębia 58
Szkoła Podstawowa w Jerutach adres: Jeruty 41
Szkoła Podstawowa w Kruszewcu adres: Kruszewiec 20
Szkoła Podstawowa w Krutyni adres: Krutyń 23
Szkoła Podstawowa w Krześlinie adres: Krześlin 67
Szkoła Podstawowa w Legbądzie adres: ul. Szkolna 5
Szkoła Podstawowa w Małdytach adres: ul. Szkolna 9
Szkoła Podstawowa w Mieczkowie adres: Mieczków 14
Szkoła Podstawowa w Miszkowicach adres: MIszkowice 8
Szkoła Podstawowa w Modle adres: Modła 76
Szkoła Podstawowa w Mostowie adres: Mostów 10
Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy adres: Myśligoszcz 42
Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku adres: Nowe Grodzisko 9
Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku adres: Nowe Grodzisko 9
Szkoła Podstawowa w Oleśnicy Małej adres: Oleśnica Mała 52
Szkoła Podstawowa w Olszance adres: Olszanka 39
Szkoła Podstawowa w Olszanicy adres: Olszanica 28
Szkoła Podstawowa w Olsztynku adres: ul.Ostródzka 11-015 Olsztynek
Szkoła Podstawowa w Olsztynku adres: ul.Ostródzka 11-015 Olsztynek
Szkoła Podstawowa w Olsztynku adres: ul.Ostródzka 11-015 Olsztynek
Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie adres: Orzeszkowo
Szkoła Podstawowa w Osłej adres: Osła 59
Szkoła Podstawowa w Parchowie adres: Pocztowa 29
Szkoła Podstawowa w Petrykozach adres: Petrykozy 59
Szkoła Podstawowa w Pielgrzymce adres: Pielgrzymka 108A
Szkoła Podstawowa w Pilonie adres: Pilona
Szkoła Podstawowa w Piotrowcu adres: Piotrowiec 10
Szkoła Podstawowa w Pogorzeli adres: Pogorzel 27, 19-500 Gołdap
Szkoła Podstawowa w Polnej adres: Polna 30
Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym adres: Popowo Borowe 111
Szkoła Podstawowa w Raciążu adres: Ul. Lipowa 17
Szkoła Podstawowa w Radomnie adres: Radomno 18
Szkoła Podstawowa w Ratowicach adres: Wrocławska 36
Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy adres: Parkowa 1
Szkoła Podstawowa w Sierzchowie adres: Szkolna 59
Szkoła Podstawowa w Sławianowie adres: Sławianowo 1
Szkoła Podstawowa w Słoneczniku adres: Słonecznik 117
Szkoła Podstawowa w Spręcowie adres: Spręcowo 4
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie adres: Stare Gronowo 2
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie adres: Stare Gronowo 2
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie adres: Stare Gronowo 2
Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie adres: Stary Kraszew 49
Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie adres: Stary Kraszew 49
Szkoła Podstawowa w Starym Przylepie adres: Stary Przylep 60
Szkoła Podstawowa w Staświnach adres: Staświny 27
Szkoła Podstawowa w Staświnach adres: Staświny 27
Szkoła Podstawowa w Szczenurzy adres: Szczenurze 32,
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYLENACH adres: SZYLENY 13
Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem adres: Tuszów Narodowy 218
Szkoła Podstawowa w Tylkowie adres: Tylkowo 1
Szkoła Podstawowa w Uniechowie adres: Uniechów 16
Szkoła Podstawowa w Wawrochach adres: Wawrochy 12
Szkoła Podstawowa w Wągrodnie adres: Wągrodno 35
Szkoła Podstawowa w Wieliczkach adres: Lipowa 10
Szkoła Podstawowa w Wilkowie adres: Głogowska 5A
Szkoła Podstawowa w Windzie adres: Winda 6
Szkoła Podstawowa w Witkowie adres: Witków 87
Szkoła Podstawowa w Woźnikach adres: Woźniki -
Szkoła Podstawowa w Woźnikach adres: Woźniki -
Szkoła Podstawowa w Wólce Kłuckiej adres: Wólka Kłucka 217
Szkoła Podstawowa w Zajączkowie adres: Zajączkowo 21a
Szkoła Podstawowa w Zalesiu adres: Zalesie 36
Szkoła Podstawowa w Zapałowie adres: Zapałów
Szkoła Podstawowa w Zbożu adres: Zboże 10
Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu adres: Zwiniarz 4a
Szkoła Podstawowa w Żdżarach adres: Żdżary 26
Szkoła Podstawowa w Żelaznej Górze adres: Żelazna Góra 14
Szkoła Podstawowa w Żórawinie adres: Mikołaja Kopernika 15
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im.J.Korczaka w Oleśnicy adres: Oleśnica
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 w Warszawie adres: Or-ota 5
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Intrgracyjnymi nr 82 w Warszawie adres: Górczewska 201
Szkoła Podstwawowa w Nielubii adres: Nielubia 80
Szoła podstawowa nr 4 w Działdowie w Zespole Szkól nr 2 im. J .Pawała II adres: ul. Polna 11
Ścinawski Osrodek Kultury adres: Świerczewskiego 17
Technikum Leśne im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie adres: Starościn 34
test adres: test
test adres: 4123
test adres: 4123
The British School Warszawa adres: Limanowskiego 15
Twórcze Przedszkole Nr 8 adres: ul. Bema 9
Uczniowski Klub Sportowy \"ZSZ Wołów\" adres: Spacerowa 1
ula adres: ssss
ULALA adres: krzyza 5
Urszula Ptasińska adres: llll
V Liceum Ogólnokształcace w Elblągu przy Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących adres: ul. Gen. Bema 50
V Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu adres: ul. Gen. Bema 50
X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie adres: ul. Wróblewskiego 8
X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie adres: ul. Wróblewskiego 8
X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie adres: ul. Wróblweskiego 8
X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie adres: ul. Wróblewskiego 8
XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie adres: os. Teatralne 33
Zepół Szkół Specjalnych w Mrągowie adres: Mrongowiusza 13c
Zespól Szkolno-Przedszkolny w Żelisławicach adres: Przyszłości 9
Zespól Szkół adres: Siennica Różana 257
Zespól Szkół w Rytlu adres: ks. A. Kowalkowskiego 6
Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących im. Bł. Ks. Emila Szramka w Katowicach adres: Kobylińskiego 4
Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim adres: Walczaka 1
Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie Przedszkole Specjalne nr 11 i Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi nr 25 adres: ul. Turowskiego 1
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 im. Haliny Rudnickiej w Mławie adres: Graniczna 39
Zespół Placówek Oświatowych w Kamieniu adres: Kamień 145
Zespół Placówek Oświatowych w Piszczacu adres: Spółdzielcza 15
Zespół Placówek Oświatowych w Trzcianie adres: Trzciana 403
Zespół Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym adres: Warzyn Pierwszy 95
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Solcu - Zdroju adres: Ul. 1 Maja 18
Zespół Resocjalizacyjny adres: Iwiny 19
zespół szkolno - przedszkolny adres: polna 36
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. .Janusza Korczaka w Sokołowsku adres: Unisławska 4
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. J. Korczaka adres: Unisławska 4
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. J. Korczaka adres: Unisławska 4
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. J. Korczaka adres: Unisławska 4
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 adres: ul. Jana Pawła I nr 2
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Bartoszycach adres: ul. Nowowiejskiego 31
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu adres: Sosonowa 25a
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 adres: Królewiecka 7
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Rogów Opolski - Publiczne Przedszkole w Dąbrówce Górnej adres: Chrobrego 15
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Biesalu adres: Gietrzwałd
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radwanicach adres: Szkolna 14
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych adres: Zachodnia 4
Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2 adres: Jagiellońska 67
Zespół Szkolno Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Kr. adres: Szkolna 3
Zespół Szkolno- Przedszkolny im Wł. Broniewskiego w Przybradzu adres: Przybradz 101
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Sępopolu adres: ul. Aleja Wojska Polskiego 8
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 adres: u. Piłsudskiego 22
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 3 adres: ul. Szkolna 4
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie adres: Legionów 32
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie adres: Legionów 32
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim adres: Szkolna
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Bardzie z Filią w Przyłęku adres: Polna 1
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki - Szkoła Podstawowa w Chechle adres: Kluczewska 56
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła II w Miłakowie adres: ul. Olsztyńska 9a
Zespół szkolno-Przedszkolny nr 1 w Przemkowie adres: Kościuszki 6b
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 adres: Ul. Strażacka 6
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 - SP Nr 15 adres: ul. Budziwojska 154
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 adres: Wysoka 13
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Butrynach adres: Butryny 1a
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie adres: Jaroszów 98
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku Wielkim adres: Klebark Wielki 9
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach adres: Szkolna 15
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach adres: Szkolna 14
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie adres: Warszawska 4a
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach adres: Ślęzaki 75
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Kiełpińskiej adres: Wola Kiełpińska
Zespół Szkoł Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego Społecznego Towarzstwa Edukacyjnego w Krakowie adres: Stradomska 10
Zespół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku adres: Myśliwska 154
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Wińsku adres: ul. Nowa 2
Zespół Szkoła Podstawowa i Przeszkole w Wińsku adres: Nowa 2
Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze adres: Kamiennogórska 9
Zespół Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 adres: ul. Sudecka 53
Zespół Szkól im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie adres: ul. Kolejowa 9
Zespół Szkól im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze adres: Księży Dwór
Zespół Szkół w Wielowsi adres: ul. Grabowska 2, Wielowieś
Zespół Szkół - Przedszkole w Krzywdzie adres: Osiedlowa 5
Zespół Szkół - Przedszkole w Krzywdzie adres: Osiedlowa 5
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Króla Jana III Sobieskiego w Jangrocie adres: Jangrot 83
Zespół Szkół Agrobiznesu im Wincentego Witosa w Bolkowie adres: Niepodległości 17
Zespół Szkół ALA Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie we Wrocławiu adres: Robotnicza 36-38
Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu adres: Kamienna 3
Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy adres: Łukasiewicza 3
Zespół Szkół Chemicznych w Poznaniu adres: ul. Starołęcka 36
Zespół Szkół EKOLA we Wrocławiu adres: Zielińskiego 56
Zespół Szkół EKOLA we Wrocławiu adres: Zielińskiego 56
Zespół Szkół Ekonimiczo - Usługowych adres: ul. św. Józefa 30
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Heleny Spoczyńskiej w Lipinach adres: Lipiny 40
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica adres: al.Armii Krajowej 38
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy adres: Ks. Agnieszki 2
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy adres: Ks. Agnieszki 2
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2 Krakowie adres: os. Spółdzielcze 6
Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy adres: ul.Mieczysława Karłowicza 20
Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie adres: ul. Żołnierska 49
Zespół Szkół i Placówek nr 1 adres: Stawowa 53
Zespół Szkół i Przedszkola w Krośnicach. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im.Ignacego Łukasiewicza adres: ul.Parkowa 14
Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim adres: ul. Mickiewicza 126
Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Drezdenku adres: ul. Portowa 1
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim adres: Cieszacin Wielki 201
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim adres: Cieszacin Wielki 201
Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku adres: 166
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Domaniowie adres: 144
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku adres: Jamielnik
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku adres: ul. Szkolna 10
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej adres: Piaskowo 3,3a,
Zespół Szkół im. Jana Twardowskiego w Siedlcu adres: Wrocławska 22
Zespół Szkół im. Janusza Korczka adres: Księży Dwór
Zespół Szkół im. Janusza Korczka adres: Księży Dwór
Zespół Szkół im. K. Szymanowskiego w Osielcu adres: Osielec 440
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadachach adres: Jadachy 380
Zespół Szkół im. Karola Szymanowskiego w Osielcu adres: Osielec 440
Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach adres: Skalników 6
Zespół Szkół im. Piastów Śląskich w Szczepanowie adres: Średzka 14
Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu adres: ul. Kilińskiego 24
Zespół Szkół im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach adres: ul. Szkolna 21
Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie adres: Szkolna 2
Zespół Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej adres: Kościelna 5
Zespół Szkół im. W.Witosa w Książu Wielkim adres: Witosa 10
Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Sątocznie adres: Sątoczno 8
Zespół Szkół im.Michała Kajki w Dąbrówce adres: Dąbrówka 40
Zespół Szkół Integracyjnych im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu adres: Polisadowa 48
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 adres: ul. Maratońska 47b
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 adres: al. Wyszyńskiego 86
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych adres: ul. Koścuiszki 10
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Jeleniej Górze adres: Cieplicka 196
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Jeleniej Górze adres: Cieplicka 196
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 adres: al. Mickiewicza 5
Zespół Szkół Mechanicznych w Nysie adres: Orkana 6
Zespół Szkół Miejskich nr2 adres: ul. Szymanowskiego 19
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku adres: 11 Listopada 24
Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego adres: ul. Jana III Sobieskiego 23
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim adres: Budowlana 4
Zespół Szkół Nr 1 w Działdowie adres: Grunwaldzka 4
Zespół Szkół nr 1 w Legionowie adres: Zakopiańska 4
Zespół Szkół nr 1 w Mrągowie adres: Kopernika 2 A
Zespół Szkół nr 1 w Mrągowie adres: ul. Kopernika 2
Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy adres: ul. Kopernika 1
Zespół Szkół nr 1 w Skoczowie adres: ul. G.Morcinka 20
Zespół Szkół Nr 1 we Wrocławiu adres: Słubicka 29-33
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza w Kętrzynie adres: Kazimierza Wielkiego 12
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu adres: Poprzeczna 16
Zespół Szkół nr 124 adres: Conrada 6
Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu adres: Spółdzielcza 2a
Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana adres: ul. Rejtana 3
Zespół Szkół nr 2 im.św. Jadwigi Królowej w Andrychowie adres: ul. Stefana Batorego 9
Zespół Szkół nr 2 w Czeladzi adres: 21listopada 23
Zespół Szkół nr 2 w Czeladzi adres: 21listopada 23
Zespół Szkół nr 25 we Wrocławiu adres: Skwierzyńska 1/7
Zespół Szkół nr 3 w Cieksynie adres: ul.Piłsudskiego 43
Zespół Szkół Nr 4 adres: ul. Sokołowskiego 75,58-309 Wałbrzych
Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie adres: Osiedle Mazurskie
Zespół Szkół nr 4 w Wałbrzychu adres: dra Sokołowskiego 75
Zespół Szkół nr 5 w Pogórzu adres: Pogórze 111
Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu adres: ul. Kłodzka 29
Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu adres: ul. Kłodzka 29
Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu adres: ul. Kłodzka 29
Zespół Szkół nr 8 w Wałbrzychu adres: Wyzwolenia 5
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka adres: ul. 11 Listopada 4
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 73 L Liceum Ogólnokształcace im. Ruy Barbosy w Warszawie adres: Burdzińskiego 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących adres: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych adres: ul. Komuny Paryskiej 6
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu adres: Zamkowa 1
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Krakowie adres: os. Niepodległości 19
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 adres: Królewiecka 42
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bytomiu adres: ul. Siemiradzkiego 9
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 17 im. Karola Wojtyły - papieża Polaka w Kielcach adres: Szkolna 29
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 w Krakowie adres: os. Handlowe 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworze adres: Plac Bankwowy 1
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tworkowie adres: Zamkowa 13
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie adres: Wolanów, ul.Kolejowa 17
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Przeciszowie - Podlesiu adres: ul. Podlesie 92
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych adres: ul. Grunwaldzka 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Czarnem adres: Leśna 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego w Ziębicach adres: ul. Wojska Polskiego 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. im. St. Czarnieckiego w Człuchowie - Liceum Ogólnokształcące adres: Kusocińskiego 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza adres: techników 26
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach adres: Techników 26
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oławie adres: Kutrowskiego 31
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Wałbrzychu adres: Przywodna 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Wałbrzychu adres: Przywodna 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Białymstoku adres: Letnia 1/1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Drawsku Pomorskim adres: Połczyńska 7
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Drawsku Pomorskim adres: Połczyńska 7
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Miasteczku adres: Plac Strzelecki 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 Specjalnych adres: ul. Bujoczka 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu adres: Oleska 7
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej adres: Kolejowa 5
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej adres: Kolejowa 5
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Legnicy adres: Wrocławska 211
Zespół Szkół Przyrodniczych im. M. Rataja w Głogowie adres: ul. Folwarczna 55
Zespół Szkół Publicznych adres: ul. 1 Maja 31
Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim adres: Chełmsk Śląski, Kolonia 14
Zespół Szkół Publicznych im. Witolda Gombrowicza we Wsoli adres: Szkolna 1
Zespół Szkół Publicznych Nr1 w Żyrardowie adres: ul.Jasna 11
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa w Szewnie adres: Langiewicza 3
Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu adres: Wojska Polskiego 3a
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy adres: ul. Wojska Polskiego 19
Zespół Szkół Publicznych w Reptowie adres: Reptowo
Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Legnicy adres: Jaworzyńska 219
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. Wyspiańskiego w Jeleniej Górze adres: ul. Cieplicka 34
Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie adres: ul. Piastowska 2a
Zespół Szkół Samorządowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Ziemi Kozienickiej w Garbatce-Letnisko adres: H. Lewandowicz 2
Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach adres: Stanisława Staszica 5
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach adres: Słowackiego 5
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Tarnowie adres: Lippóczy\'ego 4a
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej adres: ul. Zielona 59a
Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg Zarembiny w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka adres: Al. Dzieci Polskich 20
Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg Zarembiny w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka adres: Al. Dzieci Polskich 20
Zespół Szkół Specjalnych Przyszpitalnych w wałbrzychu adres: ul. Batorego 4, 58-300 Wałbrzych
Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu adres: ul. Mossora 4
Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie adres: ul. Mrongowiusza 13C
Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu adres: ul. Wojska POoskiego 16 a
Zespół Szkół Społecznych nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie adres: os. Dewizjonu 303 nr 35
Zespół Szkół Społecznych STO Bielawa adres: ul. Żeromskiego 1
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im.św.Huberta w Czernina adres: ul.Szkolna 2 Czernina
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnajzum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej adres: ul. płk. T. Semika 3
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie adres: ul. Kopernika 13
Zespół Szkół Technicznych adres: ul. T. Kościuszki 5
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH MECHANIK adres: UL. OBROŃÓW POKOJU 10
Zespół Szkół Technicznych \"Mechanik\" w Jeleniej Górze adres: Obrońców Pokoju
Zespół Szkół Technicznych \"Mechanik\" w Jeleniej Górze adres: Obrońców Pokoju
Zespół Szkół w Barwicach adres: Moniuszki 12
Zespół Szkół w Brudzowicach adres: Szkolna 41
Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim adres: Kościelna 9
Zespół Szkół w Czarnej adres: ul. Witosa 52
Zespół Szkół w Debrznie adres: Królewska 8
Zespół Szkół w Dobrzykach adres: Dobrzyki 25
Zespół Szkół w Drygałach adres: ul. Szkolna 2, Drygały
Zespół Szkół w Dywitach adres: UL. SPÓŁDZIELCZA 4
Zespół Szkół w Górowie Iławeckim adres: ul. Wyszyńskiego 1
Zespół Szkół w Górznie - Publiczne Gimnazjum adres: Chopina 1
Zespół SZkół w Grabowie adres: Grabowo 54
Zespół Szkół w Grobli - Publiczna Szkoła Podstawowa w Grobli adres: Grobla 134
Zespół Szkół w Gromadce adres: Sikorskiego 19
Zespół Szkół w Gromadce adres: Sikorskiego 19
Zespół Szkół w Gródkach adres: Gródki
Zespół Szkół w Jangrocie adres: Jangrot 83
Zespół Szkół w Jasienicy adres: Jasienica. ul. Szkolna 8
Zespół Szkół w Kamiennej Górze adres: Lubawska 8
Zespół Szkół w Kluczach adres: Zawierciańska 15
Zespół Szkół w Kobułtach adres: Kobułty 80
Zespół Szkół w Kolnie adres: Kolno 27
Zespół Szkół w Krotoszycach adres: piastowska 41
Zespół Szkół w Krotoszycach adres: piastowska 41
Zespół Szkół w Krzesku - Królowa Niwa adres: 23
Zespół Szkół w Leszczynie, Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. gen. Władysława Andersa adres: Leszczyna 132
Zespół Szkół w Lipowinie adres: Lipowina 2
Zespół Szkół w Lotyniu adres: Polna 9
Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim adres: ul. Wolności 53
Zespół Szkół w Męcince adres: Męcinka 10B
Zespół Szkół w Mikluszowicach. Gimnazjum im. Jana Pawła II adres: Mikluszowice 228
Zespół Szkół w Mikluszowicach. Gimnazjum im. Jana Pawła II adres: Mikluszowice 228
Zespół Szkół w Minkowicach Oławskich adres: Kościelna 20
Zespół Szkół w Mogilnie adres: Mogilno14
Zespół Szkół w Nowym Worowie adres: UL. CHOPINA 9
Zespół Szkół w Olecku adres: Osiedle Siejnik I 14
Zespół Szkół w Ossowie adres: Matarewicza 148
Zespół Szkół w Pęperzynie adres: Pęperzyn 33
Zespół Szkół w Płonce Kościelnej adres: Płonka Kościelna
Zespół Szkół w Podkowie Leśniej adres: Jana Pawla II 20
Zespół Szkół w Pokrzydowie adres: Pokrzydowo 23
Zespół szkół w Przecławiu adres: Zielona 39a
Zespół Szkół w Pzremkowie adres: Leśna Góra 3
Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim adres: ul. Sady 14
Zespół Szkół w Ropicy Polskiej adres: Rapnica Polska 70
Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej adres: Rudna Wielka 60
Zespół Szkół w Rudzie-Hucie adres: Stanisława Wójtowicza 9
Zespół Szkół w Siewierzu adres: Piłsudskiego 31
Zespół Szkół w Skorczycach adres: Skorczyce 52
Zespół Szkół w Słupnie adres: Al. Jana Pawła II 14
Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach adres: Główna 172 a
Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach adres: Główna 172a
Zespół Szkół w Suchowoli adres: Augustowska 2
Zespół Szkół w Suchowoli adres: Augustowska 2
Zespół Szkół w Swornegaciach adres: ul.Szkolna 11
Zespół Szkół w Ślemieniu adres: Szkolna 1
Zespół Szkół w Tuchomiu adres: Lipowa 2/10
Zespół Szkół w Wocieszowie adres: Stefana Żeromskiego 8
Zespół Szkół w Wojcieszowie adres: Stefana Żeromskiego 8
Zespół Szkół w Zarębach adres: Zaręby 55
Zespół Szkół w Zbicznie adres: Zbiczno 150
Zespół Szkół w Żelechowie adres: Ogrodowa 3
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi adres: NULL
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Jastrzębcu adres: NULL
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim adres: ul. Szkolna 6 Górowo Iławeckie
Zespół Szkół Zawodowych adres: Paderewskiego 27
Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie adres: Dworcowa 53
Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Lidzbarku Warmińskim adres: ul. Orła Białego 5
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marii Skłodwskiej-Curie w Brzegu adres: Słowiańska 18
Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie adres: ul. Szpitalna 9
Zespół Szkół Zawodowych Zespół Szkół Zawodowych im. Mjr Henryka Sucharskiego w Złotoryi adres: Wojska Polskiego 50
ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej adres: Przemysłowa 16
Zielone Przedszkola adres: Wolbromska 20
ZSO adres: Osiedle Wzgórze 33
ZSOiZ w Bolesławcu adres: ul. Komuny Paryskiej 6
ZSOiZ w Bolesławcu adres: ul. Komuny Paryskiej 6
Związek Miast i Gmin Dorzecza rzeki Słupi i Łupawy, Słupsk adres: Lutosławskiego 33
zxx adres: xxxx
Żłobek nr 1 w Olsztynie adres: ul. Malewskiego 2 B
\"Bajkowa Kraina\" Niepubliczne Przedszkole adres: Tulce, ul. Tulipanowa 3
\"Mała Szkoła\"Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koninie Żagańskim adres: Konin Żagański 83A
\"Przysłop\" Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju w Zawoi adres: Zawoja 886
\"Słoneczne Przedszkole\" Niepubliczne Przedszkole adres: Sobieskiego 340
\"Tęczowe Przedszkole\"Publiczne Przedszkole nr 2 adres: Getta Żydowskiego 17A
\"ZACZAROWANY ŚWIAT\" adres: UL. STAFFA 7B